O našem klubu

Jste připraveni na vzrušení, zdravé soutěžení a týmového ducha? Přidejte se ke Školnímu sportovnímu klubu Ventura! Náš klub je otevřen pro všechny, kteří mají zájem o rekreační sport, chtějí zlepšit kondici a poznat nové přátele.

Co nabízíme?

• Širokou škálu sportovních aktivit od lyžování, cyklistiky, vodní turistiky až po paddleboarding.
  • Kvalifikované vedoucí, kteří jsou vášnivými sportovci a skvělými pedagogy.
  • Možnost účasti v místních i regionálních soutěžích.

Pro koho je klub určen?

Pro všechny ve věku od 6 do 99 let. Bez ohledu na vaši úroveň dovedností nebo předchozí zkušenosti se sportem, v našem klubu najdete prostor k růstu, zábavě a učení.

Jak se přihlásit?

Stačí nás kontaktovat a vyplnit přihlášku. Přihlášky přijímáme po celý rok, takže se můžete přidat kdykoli!

Nezmeškejte šanci stát se součástí naší sportovní komunity! Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 777 158 531 nebo nám napište na email martin@skventura.cz

Buďte aktivní, buďte součástí týmu, buďte Ventura!

Spojuje nás láska ke sportu

• vznik v roce 2002
  • v roce 2003 jsme reprezentovali město Plzeň na Hrách Bez Katastru
  • jsme členy České asociace Sportu pro všechny